صفحه اصلی ارتباط با ما
 

نظر سنجي

نظرشما در مورد سیستم؟


تبليغات

 اخبار

مطالب پربازدید

نویسنده: admin موضوع: محصولات

آسیاب افقی سری های HE


• آسیاب های افقی سری HE، آسیاب های با کارایی بالا هستند که برای پوشش های خودرویی، پوشش های CED، پوشش های اپکسی،  پوشش های پلاستیک، مرکب فلکسو، مرکب گراویور و سایر تقاضاهایی که نیاز به آسیاب دارند، طراحی شده است.
• سری های HE در طی سالیان متمادی در محل تولید محصولات مختلف، برای مورد زیر کاملا تست و تایید شده اند:
• توزیع متوازن ذرات
• رسیدن به قدرت رنگ بالا
• خروجی بالاتر
• سرعت پیرامونی دیسک آسیاب: 11~16m/s
• مناسب برای آسیاب گردشی یا عبوری
• نرخ جریان بالا به دلیل طراحی مهندسی بر اساس  پره جداکننده دانه ها
• نرخ بالای تبادل گرما بین آب خنک کننده و هسته میل
• مجهز به تجهیزات ایمنی، کاربر پسند بودن و عملیات بدون دخالت اپراتور
• طراحی شده برای کار در محیط های خطرناک یا ایمن
• برای کار در محیط های خطرناک، تجهیزات الکتریکی با استاندارد ATEC Directive 94/9/EC, NEC ، یا الزامات داخلی ارائه می شوند.

 

آسیاب های افقی

 
نظرات(0) نمایش ها: 5 708

نویسنده: admin موضوع: اخبار روز

فست اند فلوید


 

در دنیای تکنولوژی محور امروز که احتمالات، آرزوها و تقاضاها به طور پیوسته در حال ارتقا هستند، ما مشتاقانه در حال جستجوی راه حلهایی  برای بهبود فرایندها هستیم. زیرا می دانیم زمانیکه تمام جزئیات را اضافه می کنیم، تفاوت ایجاد خواهیم کرد؛ برای تمام همکارانمان و برای تمام مشتریانشان.

فست اند فلوید (FFM)، یک شرکت قابل اطمینان و کارا در تمام جزئیات می باشد. راه حل های تینت ما، صنعت رنگ را قادر می سازد تا به طور مستمر انتظارات مشتریان را پاسخ دهد؛ انتظار کیفیت بدون هیچگونه خطایی.

 

فست اند فلویدفست اند فلوید

 


 

 
نظرات(0) نمایش ها: 3 345

نویسنده: admin موضوع: مقاله ها

مزایای بازیافت حلال

 


شرکت ها در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه به تدریج به مزایای بازیافت حلال نه تنها از دیدگاه زیست محیطی بلکه از نقطه نظر اقتصادی پی می برند. در ایران نیز با توجه به بحث های اقتصادی و زیست محیطی این دستگاه توصیه می شود. سیستم های تقطیر حلال نیاز به مواد اولیه را کاهش می دهد، زیرا حلال بازیافت شده را می توان در فرآیند تولید به عنوان تمیزکننده حلال مورد استفاده مجدد قرار داد. این سیستم ها یک راه ساده برای شرکت ها فراهم می کند تا حلال مایع را بازیابی کنند که نتیجه این عملکرد کاهش مواد زائد و هزینه های دفع آن است.

سؤالات متداول:

سیستم بازیابی حلال چگونه کار می کند؟

واحدهای تقطیر روی حرارت ضایعات عمل می کنند تا آن را به نقطه جوش حلال برساند و بخار تصفیه شده را برای استفاده مجدد متراکم کرده و به کار می گیرند.واحدهای دسته ای شامل یک اتاق جوش، کندانسور و ظرف جمع آوری حلال تصفیه شده است. ظرفیت واحدهای در دسترس تجاری در محدوده 5 تا 280  به اندازه گالن دسته ای است. کار با این سیستم ها آسان است و معمولاً نیاز کاربر به حمل حلال به اتاق جوش و دستور تنظیم درجه حرارت چرخه زمان به سادگی برطرف می شود. حلال تمیز به عنوان یک واحد دمایی پس از حدود 1 تا 1/2 ساعت استخراج و به عنوان یک واحد دسته ای به طور کامل بعد از 6 تا 8 ساعت پردازش می شود. 

 
 
 

چه حلال هایی می توانند با این سیستم بازیافت شوند؟

حلال تقطیری شامل لاک رنگ و رقیق کننده ها، احیاکننده مینای دندان، الکل، استون، کتون ها، تولوئن، هگزان، زایلن، متانول، فریون، حلال های کلر و بسیاری از حلال های دیگر با نقطه جوش 300-375 به بالا. حلال های نقطه جوش بالاتر نیز می توانند به طور ایمن با استفاده از یک خلأ به دستگاه تقطیر کمک کنند که اجازه دهد این حلال ها در دمای پایین تر به جوش آمده و آزاد شوند.

 
 
 

آیا حلال در روند اصلی قابل استفاده مجدد می شود؟

ترکیب حلال در روند تصفیه به مخلوط ضایعاتی که به عنوان ورودی وارد سیستم می شوند وابسته است. ضایعات حلال باید به وسیله اجزای مشترکشان به صورت جدا نگه داشته شوند تا به بهترین کارایی بازیافت دست یابند زیرا سیستم های تقطیر دسته ای به آسانی می توانند مخلوطی از پساب را تجزیه و تفکیک کنند. تقطیر مخلوطی از حلال ها ممکن است محصولی تولید کند که در برنامه اصلی قابل بازیابی مجدد  نباشد. تمام ترکیبات با نقطه جوش پایین تر از حلال هدف، تبخیر شده و به محصول تقطیر شده منتقل می شود درحالیکه حلال های با نقطه جوش بالاتر در کف دستگاه تقطیر باقی می مانند.

 
 

این علائم چگونه کارآمد هستند؟ با ضایعات چه کار کنم؟

اکثر شرکت ها بهبود بازیافت 75 تا 80 درصدی را گزارش کرده اند اما بازده بالاتر نیز امکان پذیر است. تنها ضایعات باقی مانده در کف دستگاه تقطیر باید شناسایی شوند و به مرکز ضایعات خطرناک مجاز فرستاده شوند. کاهش در ضایعات با توجه به فرآیند تقطیر چه از طریق حذف و یا خارج کردن، هزینه برخورد با این پساب ها را کم می کند.

 

 

این سیستم تا چه حد امن است؟ آیا آنها نیاز به محفظه خاصی دارند؟

اگر شما حلال های قابل اشتعال را بازیابی می کنید، سیستم تقطیر باید حرارت مناسب و کدهای الکتریکی قابل اجرا را تأمین کرده و ضدانفجار شود. این دستگاه باید در منطقه ای با تهویه مناسب و مطابق با تمام کدهای ساختمان های محلی نصب شود. اداره آتش نشانی، بازرس ساختمانی، شرکت های بیمه باید  برای بررسی تمام نیازهای برآورده شده رایزنی کنند. برای رنگ، لاکر، چسب و یا جوهر حاوی نیتروسلولز اقدامات احتیاطی خاص باید انجام شود.

 

مزایای بازیافت حلال

 


 
 
 
 
نظرات(0) نمایش ها: 4 195

macro step group