صفحه اصلی ارتباط با ما
 

نظر سنجي

نظرشما در مورد سیستم؟


تبليغات

 اخبار

مطالب پربازدیددستگاه های تینت صنعتی و فروشگاهی

| موضوع: محصولات | نمایش ها : 5 817 |

دستگاه های تینت صنعتی و فروشگاهی

 

اگر شما به مرکب، رنگ و یا هر پوشش سطحی دیگری برای استفاده خود و یا فروش مجدد به مشتریان خود نیاز دارید، کیفیت برای شما اهمیت بسیار بالایی دارد و دقت نقش حیاتی را بازی می کند.

دستگاه های دوزینگ و تینت به دو نوع صنعتی و فروشگاهی تقسیم بندی می شوند.

دستگاه های دوزینگ صنعتی این امکان را به کارخانجات تولیدی می دهند تا خطاهای اجتناب ناپذیر اپراتورها را کاهش دهند و بطور پیوسته محصولی با کیفیت را به مشتریان خود عرضه کنند. در ضمن این دستگاه ها از انباشت رنگ ها و به طور کلی هر نوع پوشش سطحی آماده استفاده، جلوگیری می کنند بطوریکه این پوشش های سطحی در حالت بیس خود در انبار ذخیره می گردند و با توجه به نیاز مشتری در کوتاه ترین زمان ممکن تولید می شوند.

دستگاه های تینت فروشگاهی، این امکان را به فروشگاه های رنگ می دهند تا تنها با خرید بیس رنگها از کارخانجات تولیدی، شید رنگ مورد نیاز مشتری را در عرض کمتر از چند دقیقه تولید و به مشتری عرضه نمایند. بدیهی است که با استفاده از این دستگاه ها هزینه انبارداری و فرصت از دست رفته فروشگاه ها به دلیل سفارش بیش از اندازه یک شید رنگ که شاید مشتریان به دلیل تغییر ذائقه، تغییر فصل و یا تغییر مد دیگر خواهان خرید آن شید خاص رنگی نباشند، کاملاً از بین می رود. ضمن اینکه با استفاده از این دستگاه ها، دیگر محدودیت شید رنگ قابل ارائه از بین می رود و تنوع شید رنگ ارائه شده به مشتری به میزان چندین هزار شید رنگ افزایش میابد.

گروه ماکرواستپ به نمایندگی از شرکت Inkmaker ایتالیا، نسل جدیدی از سیستمهای دوزینگ صنعتی و تینت فروشگاهی را به بازار جهان و ایران معرفی کرده است. این دستگاه ها با استفاده از بالاترین تکنولوژی دنیا سعی بر این دارند تا بهره وری را در محیط کاری تا حد بسیار بالایی افزایش دهند. امیدواریم با معرفی این تکنولوژی جدید در بازار ایران، سهم کوچکی در ارتقا صنعت پوشش های سطحی ایران برداریم.

از جمله مزایای این سیستم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- کارایی بسیار بالا

- دقت بالا

- تولید رنگ مورد نیاز در کمتر از چند دقیقه

- سیستم منحصربه فرد

- قابل استفاده در صنایع مختلف از جمله: پوششهای صنعتی، رنگهای ساختمانی، پوششهای Coil، پوششهای خودرویی، پوششهای چوب، پوششهای دریایی، دوزینگ مواد شیمیایی، مرکبهای چاپ، مرکبهای UV و افست.

- کاربری بسیار ساده

 

 

کاربر گرامی شما با عنوان کاربر مهمان شناخته شده اید .برای استفاده از امکانات سایت عضو شوید یا وارد حساب کاربریتان شوید.

نویسنده : admin

ارسال نظر

نام شما:*

پست الکترونیک:*

xxxx

عکس خوانده نمی شود

تصویر امنیتی:*


macro step group