صفحه اصلی ارتباط با ما
 

نظر سنجي

نظرشما در مورد سیستم؟


تبليغات

 اخبار

مطالب پربازدید

نویسنده: admin موضوع: اخبار روز
 

دستگاه های جوش رباتیک

 

 

ربات های COMAU ربات های جوشکاری هستند که برای انواع جوش های صنعتی مانند جوش های قوس الکتریکی جوشکاری آرگون و CO2 مورد استفاده قرار می گیرند. جوش های قوس الکتریکی یا Arc Welding یکی از متداولترین روش های اتصال قطعات فلزی است.

دو نوع پرکاربرد این فرایند شامل:

MIG/MAG که بیشتر از آن با عنوان جوشکاری CO2 یاد می شود و TIG   که بیشتر با نام جوشکاری آرگون شناخته شده است از این رو استفاده از ربات های صنعتی برای این کار ضمن کاهش مخاطرات آن سبب افزایش کیفیت جوش و تسریع کار و کاهش مصرف مواد و انرژی می شود.

 
 

دستگاه های جوش رباتیک

  

 

جوشهای قوس الکتریکی رباتیک:

ربات های جوشکار قوس الکتریکی انتخاب مناسبی برای این نوع جوشکاری می باشد. ربات های Arc Welding  فرآیندهای جوش قوس الکتریکی خودکار را به واسطه ی افزایش کیفیت جوش، کاهش هزینه های تولید، بهبود کیفیت و ایمنی فضای کاری ارزشمند می کند. جوش قوس الکتریکی با استفاده از فرآیند قوس الکتریکی بین یک الکترود و  یک پایه ی فلزی و استفاده از الکترودهای مصرفی یا غیر مصرفی صورت می گیرد. جوشکاری رباتیک دارای مزایای متعددی می باشد از جمله:

  استحکام جوش بهبود یافته

  کاهش چرخه ی زمانی

  بهبود راندمان

  یکی از مزایای ایمنی جایگزینی ربات های جوشکار کاهش خطرات سلامتی برای کارگران می باشد.

  جلوگیری از قرار گرفتن در معرض گازهای خطرناک برای کاهش خطرهای سوختگی حاصل از جوشکاری

اجرای این جوشکاری برای نیروی انسانی باعث ایجاد مخاطرات زیادی از جمله خطر بروز سرطان، تششعات زیانبار برای بینایی و پوست، آسیب های تنفسی و خطرات سوختگی و... می شود.

 
 


 


 

نظرات(0) نمایش ها: 3 414

نسل جدید انبارهای تمام اتوماتیک عمودی

نویسنده: admin موضوع: محصولات

نسل جدید انبارهای تمام اتوماتیک عمودی

 

 


شرکت Modula تولید کننده سیستم های انبار تمام اتوماتیک عمودی است. این سیستم ها طوری طراحی شده اند تا فضای مورد استفاده، کار صورت گرفته و مدیریت انبار را تا حد بالایی بهینه نمایند. در واقع انبارهای مکانیزه عمودی، راه حلی ایده آل برای مدیریت، ذخیره و تحویل کالاهای هر شرکت با ایمنی و سهولت بالا است. امروزه به دلیل مشکلاتی همچون کوچک بودن انبارهای کارخانجات و کمبود فضای کافی ، استفاده از انبارهای مکانیزه ی عمودی جهت استفاده از حداکثر فضای موجود راه حل مناسبی به نظر می رسد.  شرکت ایتالیایی مودولا پیشگام در صنعت تولید انبارهای مکانیزه است . انبارهای عمودی در واقع انبارهای طبقاتی هستند که کاملا خودکار و مکانیزه کار چیدمان و طبقه بندی محصولات و مواد اولیه را انجام می دهد. به این صورت که شخص انباردار مواد و محصولات را در طبقه ی اول (ورودی دستگاه ) قرار می دهد . سپس خود دستگاه بطور خودکار آن مواد یا محصولات را به طبقات بالا تر انتقال می دهد. این انبارها در ارتفاعات و تعداد طبقات جهت نیاز هر کارخانه قابل طراحی و اجرا هستند.

  

مزیت های انبارهای مکانیزه ی عمودی عبارتند از :

  انبارهای کوچک از فضای بیشتری استفاده می کنند .

  محصولات و مواد اولیه  که در داخل انبار قرار دارد بطور کدنویسی در دسترس تمامی بخش های کارخانه قرار می گیرد .

  هر بخش می تواند  از طریق  سیستم کامپیوتر در هر لحظه ،  موجودی انبار را مشاهده کند .

  تعداد کارگران را می توان کاهش داد .

  احتمال خطا و سرقت از انبار تقریبا به صفر می رسد . 
 
 


Modula® Lift


نسل جدید انبارهای مکانیزه عمودی یک راه حل ایده آل برای هر نوع انباری می باشد. این سیستم ها طوری طراحی شده اند که با ظرفیت ذخیره سازی بالا (60،000 کیلوگرم) توانایی ذخیره و تحویل هر نوع کالا و قطعه ای را دارا می باشد.


Modula® Sintes1


- ارتفاع از 2.6 متر تا 7.1 متر
- سرعت چینش 115 Cycles/Hours
- ظرفیت ماکزیموم هر سینی 200 کیلوگرم
- ارتفاع هر سینی 31mm و 56mm
- عرض هر سینی 1.3 m و 1.7 m ؛ و عمق هر سینی 654 mm
- قابلیت تنظیم سینی 25 mm
- دارای 4 تسمه توزیع برای محور عمودی

 
 
نسل جدید انبارهای تمام اتوماتیک عمودی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
نسل جدید انبارهای تمام اتوماتیک عمودی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
نسل جدید انبارهای تمام اتوماتیک عمودی
 
 
 
 
 
 
ادامه مطلب نظرات(0) نمایش ها: 6 066

نویسنده: admin موضوع: محصولات

Macrostep

 


 
  

 

 

 

 

 

  

گروه ماکرواستپ به عنوان یک گروه صنعتی-خدماتی و نماینده انحصاری شرکت های   IEC+ ایتالیا، IEC مالزی، شرکت معظم Fast & Fluid به عنوان رهبر بازار دستگاه های تینت فروشگاهی و شرکت Xrite تولید کننده وسایل تست رنگ و مرکب، شرکت OFRU آلمان به عنوان رهبر بازار در تولید سیستم های بازیافت حلال ، شرکت Dalmec ایتالیا به عنوان رهبر بازار در تولید سیستم های جابه جایی رباتیک، سعی می کند تنها کالاها و خدماتی را ارائه نماید که برای مشتریان ارزشمند خود مزیت نسبی و رقابتی ایجاد کند. ما به مشتریان خود این اطمینان را می دهیم که با انتخاب گروه ماکرواستپ به عنوان تأمین کننده نیازهای خود، همکار  قابل اعتمادی را برگزیده اند که همیشه در جهت تأمین بهترین خدمات و محصولات با مناسبترین قیمت، و حرفه ای ترین راه حل های ممکن، آنها را در رسیدن به نتایج دلخواه یاری  می کند.
ما مشتاقانه در انتظار همکاری بلند مدت و قوی  با مشتریان جدید برای توسعه و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با آنها هستیم.

با تشکر

گروه ماکرواستپ

تلفن دفترمرکزی: 77680433

 

نظرات(207) نمایش ها: 21 589

macro step group